Adri ..

Jak hodláte strávit zítřejší Valentýn ?

Já ho budu trávit jako normální den, nejen proto, že jsem nezadaná, ale je to přeci normální den. Proč je vůbec Den zamilovaných ? Vždyť zamilovaní by měli mít tyhle dny snad každý den. Je to snad proto, aby když nejsou spolu, aby aspoň na tento den byli spolu ? Promiňte, ale tohle by bylo směšné. Přijet třeba z dálky jen kvůli dni zamilovaných ? Možná ano, ale tak snad to není jeden důvod. Jak to vidíte vy a jak ho budete trávit ?

Nejlepší odpověď
Damiana

Já slavím „Valentýna“ i na Tři krále. Co na jménu záleží – láska zvána jinak, bla bla…
Ale proč ne, není to jen americký svátek, jde o patrona zamilovaných a ten je snad mezinárodní ne?
Když je člověk zamilovaný, tak určitě nepohrdne jakoukoli romantickou příležitostí – ať dávanou nebo přijímanou. Nemám ráda organizovanou zábavu, ale v soukromí romantikou nepohrdu a využiji jakékoli příležitosti. Ale po svém.
U některých lidí je ale jeden Valentýn (nebo 1. Máj) málo! Zejména pro takové muže, kteří domů nepřinesou kytku jak je rok dlouhý, je tohle takové masové „nakopnutí“ k nějaké té romantice. A ty jejich ženy to asi ocení. Tu komerci kolem toho osobně opravdu ráda nemám. Teď jsem dokonce četla v jednom slevomatu o nějaké hromadné „valentnýnské“ slevové ultraromantické večeři. Tak to je pecka!
Ale neznám ženu, která by za upřímnou Valentýnku vlepila milému facku.
Vím, že kytičku a nějaký ten blýskavý kamínek asi zítra dostanu a zlobit se rozhodně nebudu. 🙂

Další odpovědi
Andělé

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/budete-slavit-ten-americky-svatek-zamilovanych-ja-ne-kdyz-chci-udelat-radost-manzelce-tak-necekam-na-14-2

WeeBear

Máš pravdu, je to hloupost. Mně upřímně se Valentýn docela příčí už jen kvůli tomu, že na tom vydělají především obchodní řetězce a restaurace. Je sice pěkné oslavit Valentýn nějak pěkně s milovanou osobou – ale jen proto, že je Valentýn? Ani mě nehne. Vždyť je i tolik jiných dní v roce jako stvořených pro lásku, než nějaký 14.únor.

Budu ho trávit jako každý jiný den. Odpoledne se má stavit kamarád a k večeru mizím ven.

Když už jsme u toho, tak mě dneska pobavilo tohle ↓
Všem zamilovaným přeji krásný Valentýn.
Všem fotbalovým nadšencům přeji úžasný požitek z Ligy mistrů.
A všem ostatním, kterým je 14.únor u zadní části těla přeji pěkné úterý! 🙂

Drap

Nijak, protože zo meni svátek, který by patřil do naší kultury

AnnieAnnie

Půjdu do školy, pak na trénink a celou dobu se to budu snažit ignorovat. Přiznám se, že mě bude trošku mrzet to, že budu sama.

Deli

Budu dělat vše, co jiné dny. Především se chystám na nějakou větší procházku do přírody s dcerkou a psem. Odpoledne upeču něco dobrého, asi hraběnčiny řezy, dám si víc záležet na večeři a po večeři už nebudu pracovat, ale sednu si k televizi a otevřeme si s manželem jahodový sekt, který jsem dnes koupila. Taky mám pro manžela čokoládu, pro dcerky malé roztomilé drobnosti a sladkosti. Vím, že ta starší nám něco k Valentýnu vyrobila… Neslavíme to bůhvíjak, ale přeci jen trochu slavnostnější večer u nás bude.

venkovan

Jsem z generace, která „Valentina“ slavila 7. listopadu.
Změnila se doba, a zas se slaví podle toho co fouklo z jiné světové strany.
Ale tady v Čechách se má slavit především v jeden k tomu určený den a pod rozkvetlou třešní, když není třešeň nat kdekoliv. Hlavně, že se mají ti dva rádi.
A potom celý rok při každé příležitosti která se nachomejtne. Ne když to reklamy a obchody nařídí.
Jen počkej, až ti „zahoří lýtka“. Tak pojedeš i přes polovinu světa.

A Valentinko – zítra a celých následných 366 dní vše to nejlepší.

Shuffle

Budu ho slavit, protože mám svátek ;) Valentina ;)

samicek333

jako ty … jako každý jiný den :)

Jakub Tlapal

My ho s manželkou slavíme. Nijak mi to nevadí. Je fajn si udělat nějaký den výjimečný. Těším se na dobrou večeři, manželka nakoupí něco dobrého k televizi, víno a uděláme si pohodu. Většinou dáváme děti na hlídání k babičce, abychom měli fakt klid 😁 . Letos jsem koupil manželce k Valentýnu kromě kytky i náramek . Byla poslední dobou taková bez nálady, tak jsem jí chtěl udělat radost, což se povedlo.

terkaprihodo

Vím, že spousta lidí v dnešní době tímto svátkem opovrhuje, ale třeba my s manželem ho slavím. Ne ale tak, že bychom si kupovali nějaké dárky, ale spíš prostě jen tím, že si najdeme čas sami na sebe. Občas něco společného podnikneme atd. Třeba tento rok jsme se rozhodli vyzkoušet erotické masáže v https://www.di­amondmassage.cz/ To bylo fakt super. :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.