_Lucka_

Jak ho mám najít? Potkala jsem jednoho kluka vím jen jeho křestní jméno (bohužel nic víc nevím).

3 dny si zkoušel ve veterinární ordinaci. A tam jsem ho potkala. Myslíte, že existuje způsob jak ho najít? Protože už tam nepomáhá..
Doplňuji:
Když nevím, co si o mě ty lidé v ordinaci budou myslet.. xP

To DNA mi nebude k ničemu.. ;D ..ale je to opravdu zajímavý článek.. ;))

Nejlepší odpověď
venkovan

Co na to jít přímo – zeptat se přímo v ordinaci, protože ti byl sympatický tak se s ním cheš sejít. a třeba se ještě dozvíš, jak velkou konkurenci máš, či jaký je to kluk povahově atd.
Neboj – většina starších si podobné chvíle v životě prožila a berou je u těch mladších jako symbol, že život se pořád točí dokola. takže myslet si budou to co je normální – holce se kolega líbil.

Další odpovědi
AnnMary

Tak se zkus zeptat v té ordinaci:)

ReHu

Jasně, zeptej se v té ordinaci.
Doplňuji:
Co by si mysleli? Že se ti kluk líbí? Na tom není nic špatného.
Nemusí se ani ptát proč to chceš vědět. A když ano, můžeš říct cokoli.
A hlavně jde o to, co chceš víc. Jestli se s ním setkat nebo ti víc záleží na tom, co si pomyslí v té ordinaci.

bolak

Co by si mysleli, že ho chceš uhnat.
Tak lži ne? Řekni že sis od něj půjčila peníze a chceš mu je vrátit. Nebo vymysli něco jinýho, však ono už tě něco napadne, motivaci máš ;)

D.Dan

…jestli máš někde třeba zbytky jeho semene,tak bys ho mohla najít podle DNA…existuje totiž světová databáze vzorků DNA se základními údaji atd…
Doplňuji:
http://www.ra­dio.cz/cz/rubri­ka/udalosti/da­tabaze-dna-umozni-lidem-najit-pribuzne