zjentek

Jak hlučný je ten nejtišší dron, volně dostupný na trhu?

Může mě sledovat dron, aniž bych o tom věděl? Špunty do uší nepoužívám ani vn oci.

Dron a jeho co nejméně nápadné užívání.

Nejlepší odpověď
dubraro

Pokud poletí dost vysoko, může tě sledovat aniž bys jej slyšel.
Údajně nejtišší dron je DJI Mavic Pro Platinum.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Fm8C70UW­MUE

Další odpovědi
Edison

Zase takováhle otázka??? Jak si myslíš, že může někdo znát všechny drony „na trhu“, aby věděl, jak je hlučný ten nejtišší…???

Gestas

Neptáš se spíš proto, abys zjistil, zda je reálné dronem špehovat hezkou sousedku, aniž by si toho všimla? ;)

dubraro

Ještě jedna úvaha: Pod pojmem dron pro sledování si obvykle představujeme stroj s nosnými vrtulemi. Dron ale může mít i podobu křídlatého letadla, které poletí daleko tišeji. Případně může motor úplně vypnout a letět klouzavým letem, pak bude jeho hluk minimální.

quentos

Edison: … tak třeba se někdo o drony aktivně zajímá…?
Ze stejně nepochopitelného důvodu neumíš pro změnu ty ani OPSAT (!) slovo „nejtišší“.

zjentek

Slovo nejtišší egzistuje? To by mě překvapilo- já jej použil jako recesi a Edizon to opsal supr identicky, tak vocogo?

Dochy

nejtišší je OK, opsáno je to OK protože to quentos opravil.

Mc Merkurion

… nikdo nic neopravoval, aspoň já nevidim žádnou historii úprav …

Dochy

Já ji tam tedy vidím:

Edison
Odpověděl/a – 8.srpen 8:36
¨
Zase takováhle otázka??? Jak si myslíš, že může někdo znát všechny drony „na trhu“, aby věděl, jak je hlučný ten nejtižší…???

quentos
Odpověděl/a – 8.srpen 9:08

Zase takováhle otázka??? Jak si myslíš, že může někdo znát všechny drony „na trhu“, aby věděl, jak je hlučný ten nejtišší…???

Mc Merkurion

… jenže jinde: „nejtišší je OK, opsáno je to OK protože to quentos opravil.“ z toho plyne, že to správně opsal, jelikož quentos opravil to, co opisoval … měl jsi napsat, že teď už je to napsáno, já koukal na úpravu otázek …

Dochy

Mno jo… Matení jazyků 😉 Můj postup byl:
„nejtišší je OK“ (poznámka ke zjentekovu údivu)
„opsáno je to OK“ – současný stav příspěvku Edisonova příspěvku
„protože to quentos opravil“ – opsáno je to OK jen proto že ten příspěvek byl quentosem opraven…

Bohužel čeština je někdy nejednoznačná. A bohudík – někdy je i díky tomu krásná.