ptáč

Jak hluboký kráter by se vytvořil po pádu sympatickýho chlapa, padajícího z Eifellovy věže?

Kdyby si jako krejčí navrhl nefunkční parašutistický oděv, na špici chvíli váhal, sbíral odvahu, ale pak skočil…

Nejlepší odpověď
arygnoc

kráter by nevznikol.
zato by vznikla tak 80 kilová (±) hromada nechutnej krvavej gebuziny.

overené skokanmi z eiffelovej veže, matička zem ostala vždy nepoškodená.

😉

Další odpovědi
Emefej

Kráter pochopitelně vznikne, při nárazu se deformují obě tělesa. Jeho velikost bude velmi malá.

Agneta

Otázkou kráteru by nejdřív bylo, zjistit po kolika metrech letu nabyde těleso už té se neměnící max. rychlosti. A já myslím, že po deseti metrech, takže to s těmi 300 metry je jen klamání…:DDD