Drap

Jak hluboko dnes u vás klesla teplota?

Nejlepší odpověď
dudu

Z e-mailu od přítele:

  • 18 ° C Obyvatelé Havaje si berou na noc dvě přikrývky.
  • 10 ° C Obyvatelé helsinských bytovek vypínají topení. Rusové pěstují kytičky.
  • 2 ° C Italská auta nejdou nastartovat

0 ° C Destilovaná voda zamrzá

  • 1 ° C Dech se stává viditelným. Rusové jedí zmrzlinu a popíjejí studené pivo.
  • 4 ° C Pes se ti snaží nacpat do postele.
  • 8 ° C Bezdomovci chodí spát v noci do krabic.
  • 10 ° C Francouzská auta nechtějí startovat.
  • 12 ° C Politici začínají mluvit o bezdomovcích .
  • 15 ° C Americká auta nejdou nastartovat.
  • 18 ° C Helsinští nájemníci zapínají tání. Obyvatelé Havaje už zmrzli.
  • 20 ° C Dech se stává slyšitelným.
  • 21 ° C Pokud dostaneš psa na venčení ven, musíš ho k tomu dokopat.
  • 22 ° C Bezdomovci si berou na sebe 2 krabice.
  • 24 ° C Německá auta nejdou nastartovat.
  • 27 ° C Pes se ti snaží vlézt pod pyžamo.
  • 29 ° C Švédské auta přestávají startovat.
  • 32 ° C Bezdomovci zamrzli.
  • 33 ° C Žádné normální, ani ruské auto nejde nastartovat.
  • 38 ° C Rusové si zapínají vrchní knoflíky na košili.
  • 43 ° C Ruské auta už nestartují ani na vodku.
  • 45 ° C eskymácký psi se lámou v zákrute.
  • 50 ° C Auto se ti snaží nacpat do postele.
  • 60 ° C Obyvatelé Helsinek zmrzli. Tulení opouštějí Grónsko a stěhují se na jih.
  • 70 ° C Zamrzlo peklo. Univerzita v Rusku organizuje přespolní běh na zahřátí.
  • 75 ° C Mikuláš opouští polární kruh.
  • 120 ° C Alkohol zmrzl. Rusové jsou naje * aní
  • 268 ° C Helium zkapalnilo.
  • 273,15 ° C Absolutní nula. Zastavil se pohyb elementárních částic. Rus žvýká zmrzlou vodku a připouští, že je pořádná kosa.

Další odpovědi
kodl67

Zlínsko v 8.00 hod –20,2

JájsemRaibek

Ústeckoorlico –22,3°C v průběhu noci. Nyní –17°C.

Bednaricek

Dnes ráno okolo 7:00 – Litomyšl –21°C

orwell

U nás teď právě pouhých –17°C, chystám se na rozcvičku venku, trochu jsem si přispal.

Smode

Drap čteš mi myšlenky, já chtěl napsat stejnou otázku :)
Kousek pod Brnem v noci špičkově kolem –14, teď pouhých „lúzrovských“ –10 ;)

Šidlo

až sa minú cukríky, tak klesne na bod mrazu.....

ale vážne, to je na porazenie, také krásne slniečko a taká kosa, celé noci hučí vietor a na sídlisku sa to krásne ozýva ☹

led

dudu, krásny rozpis, ale…

  • 1 ° C Rusové jedí zmrzlinu, práve pri –30°C ma naučili to „morožennoje“ vychutnávať. U nich platí zásada na horúce horúce a na studené studené: „v horúčavách pi horúci čaj a pri mrazoch líž zmrzlinu“.