Avatar uživatele
Deli

Jak hledíte na věkově rozdíl mezi partnery? Viz dále:

Pár 1: On o 15 a více let starší než ona.
Pár 2: On o 5 a více let mladší než ona.

Jak je to podle Vás ideální? A proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, tom004, dědapetr, anonym před 4672 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Co je ideální?Záleží především na těch partnerech jak jim to vyhovuje.Pak je to pro ně ideální vztah.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Souhlasím,s ha­nulkou11,jenom to „padnutí“,je,podle mne,dnes závislé,spíše na síle konta,než na lásce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

pokud to partnerům vyhovuje (z jakýchkoliv důvodů), není co řešit.
Je to jejich věc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

na věku vůbec nezáleží , je na lidech jak si "padnou " i mladší partner není k zahození, když to klape …proč ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdysi dávno o tom mluvil dr. Plzák. Podle statistiky se nejměné rozvádějí manželství, kde on je o hodně starší než ona. Podle jiné statistiky je tomu proto, že on umře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kazdeho vec … jsou partneri stejne stari a neklape … jsou nekolikalete rozdily a … take neklape. Nebo obracene. Jsem absolutne bez nazoru a soudeni : jestli ma Ivanka Gottova Karla jen kvuli penezum. Ja si osobne myslim , ze neni mozne zit s nekym nekolik let , aniz bych ho mela rada … nepredstavitelne. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hansi je nejblíže, podle průzkumů je optimum muž starší o 6–7 let, horní interval je do 10 let. Vrstevníci kluci nejsou vyzrálí, nemají slušnou práci a uspořádaný rejstřík hodnot i potřebu se usadit.
Také je tam tradice, ještě za 1. republiky muž uživil rodinu, dnes už to neplatí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

No, ideál je podle mě max. 10 let od sebe.
Pak už je to extrém.
Spíš pár 2 – ale za předpokladu, že on je mladší pouze o těch 5 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

To je otázka která mne nezatěžuje. Horší je, když prakticky šedesátník si do nového vztahu pořídí dítě. Mám za to, že to dítě bude jednou ochuzeno o svižného tatínka. nicméně, je to individuální, zas lepší tatínek / dědeček, než žádny či nějakého tatínky mlaďocha ale lemru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Mě vyhovují spíše mladší partněři. Myslím jen v sexu. O 10 i více let je to ideální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Co je ideální ? Myslím že výše věkového rozdílu neni důležitá. Pokud se ti dva dají dohromady z lásky a bez jiných úmyslů, tak velikost rozdílu nemá vliv. Oni se totiž vzájemně nervidí jako o generaci starší, nebo mladší, ale vidí se pouze jako partneři. S věkovým rozdílem v tomto případě mívá spíše okolí a to to také většinou naprosto zbytečně řeší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

Moja teta je od uja staršia o 11 rokov. Do manželstva si priniesla dve dcéry, o ktoré sa staral len ujo, keďže ich biol.otec o ne nemal záujem. Sú spolu už 35 rokov a stále im to výborne klape. Podľa mňa nie je dôležitý vek, ale to, ako si dvaja spolu rozumejú.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

je to takové,partneři po dlouholetým manželství opouštěj rodiny,může to být chcou si něco dokazovat vesměs muži,ženy to dělají také,já se na to dívám tak že takový vztach nemá dlouhé trvání,potom je to moderní,dívám se na to optimistický kdo jak si ustele tak si lehne.optimální pro mě je aby ti dva měli aspoň neco společného.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janichkah

Starší muži si mladších partnerek více hledí a rozmazlují je, jen si nesmí vybírat moc mladé. 25let je pro 40 letého muže ideální partnerka pro založení rodiny. Pokud si starší žena (40let) vybere třeba o deset let mladšího partnera tak si myslím že to může fungovat tak maximálně deset let, pak už je pro relativně mladého muže neatraktivní ba hledá si mladší (pokud nemá vyloženě úchylku na starší ženy). Já to mám myslím ideální 25let malé mimi a přítel 35let (pořád mám dost času na druhé dítě a nemusím spěchat, přítel má mladou atraktivní ženu, kterou mu kamarádi závidí ale už mám dost rozumu na to abych mu navařila, uklidila, postarala se o něj, rodinu, psy a neviděla smysl života v diskotékách a akcích.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek