zjentek

Jak hledat ve vlastních otázkách?

Možná už jsem se ptal. Ale furt mně to není jasný. Jak tady hledat ve vlastních otázkách, abych si po čase osvěžil odpovědi?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jde to jen tak, že si otevřeš vlastní profil a pak klikneš na tlačítko OTÁZKY. Pak už jenom trpělivě hledat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Kepler>>> fakt jo? Tvl tak to je dupně na palici. Takže když chce člověk být definitivně autista, tak stačí pohledat si zde vlastní otásky, třeba předloňské, nebo loni v létě stačí! Pěkně si otevřít profil, svý otázky a pak už jen trpělivě, stránku po stránce se vracet hloub a hloub do minulosti a číst. Jasné, brnkec, zívačka, to umí každej… (;

Kepler

Jak jsem psal, jinak to nejde. Když má někdo milióny otázek, tak to má vážně blbé…