petra15

Jak hlasite si poustite meditacni cedecko ?

Odpovědi
Drap

Nepouštím si je. Meditovat lze i bez hudby.

badisko

Nepousim ho vubec …nevidim duvod proc …poslouchat hudbu pri meditaci …buhove jeste tak utracet za kraviny …kdyz meditace je stav mysli a v dnesni dobe je to az prilis casto obestreno rouskou tajemna …:D
Pritom meditace neni nic jineho nez zmneneny stav vedomi …od urovni mozkovych vln ..od stavu ..Beta 15–18 ciklu za vtrerinu az po uroven Theta 4–6 ciklu za vterinu ..
takze z toho plyne ze obycejne sledovani Tv ..cteni …je take druh meditace ..:D.. pochybuji ..kazdej druhej zvladne stavy Theta ..tedy hlubokou meditaci .astralni projekci a podobne zalezitosti ..pri zvuku hudby …protoze pri meditaci jako takove .rozhoduje vice faktoru a dulezitejsich nez ..je priblble CD …

eRko007

Nejlepsi je do sluchatek ale ne moc nahlas tak akorat a ono to je pak fajn