vivatisCZ

Jak hlasitě mohu pouštět hudbu na své zahradě od 12:00 do 13:00?

Děkuji moc.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Přestože není noční klid tak, abys neobtěžoval okolí. Pokud je ve vaší obci-městě vyhláška, tak nutno dodržet.

Další odpovědi
arygnoc

dajte si sluchátka.

vaše práva končia tam, kde začínajú práva druhých (právo na ticho).

;-Q

anonym

Primerene. Pokud to chces mit vic nahlas tak je slusnost se zeptat. Lidi jsou na to casto haklivy. Aby ti pak soused nezacal od 13:00 do 14:00 palit listi na zahrade a pak treba nesekal do vecera sekackou travu.

marci1

Jen tak hlasitě, aby nepřekročila rozumnou míru a nerušila sousedy. Pokud by byla velmi hlasitá, obecní úřad by na jejich žádost mohl řešit tuto stížnost jako přestupek.
Já poslouchám na zahradě hudbu se sluchátky, i když jen občas a raději poslouchám zpěv ptáků. 🙂
.

Alesh

Ideální řešení: obejít sousedy a slušně je požádat o toleranci s tím, že to bude tehdy a tehdy od tolika do tolika hodin. Myslím, že s tím nebude mít nikdo tu hodinku problém.

lexx

do okamžiku než Ti prosviští nad hlavou výstražná rána ze vzduchovky

anonym

Zkus to,sousedi vydrží.
pak o budeš musel trošku ztlumit,ono taky záleží co to bud za muziku,když se jim bude líbit,možná to budou chvíli tolerovat.