Avatar uživatele
anonym

Jak hlasita muze byt hudba v aute ? Je to nejak omezene ? Nekdy se nestacim divit jak to mladym lidem " duni ".-iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, dědapetr, dougie, Deli, anonym, casey před 4641 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

pokud dáte rádio v autě na maximální hlasitost, tak víc to nejde, jinšího omezení si nejsem vědom.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Buď se chlubí že má radio a nebo jakou poslouchá hudbu a nebo je hluchý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

No, uz nejsem nejmladsi, ale kdyz jedu sam, poloucham muziku v aute take vice nahlas.
Ono taky, kde jinde, v panelaku by me asi nemeli radi. A rappova muzika na male bednicky ve dverich poslouchat nelze, tak potencial na poradnej hukot mam(woofer,ze­silovace).
Moc si nedovedu predstavit jakej kraval v tech autech musej mit, pac ja ven nastesti slyset moc nejsem.

dedapetr: a taky je pravda, ze manzelka tvrdi, ze uz jsem hluchy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Hlasitosť hudby nesmie byť väčšia ako zvuk motoru. Ináč nebudete počuť prípadné zlyhanie motoru. A to nehovorím o policajnej siréne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radovan M

Mám tetu se kterou jsem jel jednou v autě… ale vážně jen JEDNOU.. než nastartuje dá hudbu na plno, takže startuje podle otáčkoměru a ne podle zvuku… u řazení jakbysmet… někdy hold zapomene zařadit a řadí až když je motor v omezovači… na křižovatce když jí chcípne motor startuje až po několika vteřinách když pozná že auto nejede… to vše jen „díky“ hlasité hudbě =)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
veselator1

Omezené je to tím, čím člověk snese. Každopádně k tomu „dunění.“ To, že hudba z auta navenek duní ještě nutně neznamená, že je v samotném autě nahlas. Já si například nedávno koupil do auta novou reprosoustavu z https://www.2din­.cz/reprodukto­ry/ která má podstatně silnější basy, než ta stará. A i přes to, že v autě mi nepřijde, že by hudba byla nějak extra nahlas, tak zvenčí je to slyšet opravdu hodně.

Nový příspěvek