Jonah

Jak gayové vnímají transsexuály FtM?

Zdravím,

jsem transsexuál FtM a jsem na muže. Docela by mě zajímalo, jak nás vnímají gayové? Jestli jsme pro ně jen „divné ženy“, nebo jestli pro ně můžeme být plnohodnotnými partnery?

Díky.

Edit

Ptám se tady, protože si myslím, že to tu nebude 100% hetero ;) A je otázka, kde jinde se ptát. Ono moc možností není.

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že se ptáte na špatné stránce. Nevím, zda je zde některý uživatel homosexuálně zaměřený. Pokud ano, může/ nemusí reagovat.

Heterosexuálové těžko mohou vyjádřit názory homosexuála.,jak se chcete dovědět.

Další odpovědi
ivzez

Asi by bylo vhodnější se zeptat někde, kde se scházejí gayové.
Heterosexuálové těžko posoudí vnímání jiné skupiny.

Nehledě na to, že je (přestože bohužel dost časté)
poněkud nešťastné se na něčí názory ptát někoho jiného.
Je potřeba se ptát toho, čí názor Vás zajímá.

Pepa25

Nejsem gay, nedokážu odpovědět.
Ale zaujal mě článek dr. Weisse v odkaze, kde tvrdí, že „Ženští transsexuálové (F-M) se chovají téměř výhradně „homosexuálně“ (s ohledem na jejich biologické pohlaví). Jejich partnerky jsou obvykle heterosexuálně orientované a své partnery plně akceptují v jejich mužské roli. "

Zdroj: http://www.tran­slide.cz/vzta­hy-ftm

Mc Merkurion

… no, že to nemáš srovnaný vohledně sexuality bych pochopil, ale že jsi i líné, to je moc: „FtM kluci jsou super!“ http://www.tran­slide.cz/ftm-kluci https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=transsexu%C3%A1l+Ft­M&oq=transsexu%C3%A1l+Ft­M&aqs=chrome.­.69i57j69i60&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8 …spíš bych se ptal tam … stačí jen zadat do google: transsexuál FtM …

… takže z ženský na chlapa a bude z tebe gay, no potěš koště, sorry … jen si myslím, že jako ženská bys měl/a více šancí >>> s ženskou, co si o sobě myslí, že je chlap, když by za to stála, bych se klidně (čistě teoreticky) vyspal, ale s chlapem, co si o sobě myslí, že je ženská ne …

-

… jestli to tu je 100% hetero nevím, ale na sto procent jsem si jist, že se tu nikdo veřejně k homosexualitě či trans zatím nepřiznal (nebo to šlo mimo mne, či si to už nepamatuju)