Jak fungují parafínová topení a proč nejsou více rozšířená?

Nejlepší odpověď
Drap

Parafínové topení je vhodné pro rozpouštění parafínu. Myslím, že jsou rozšířena tak akorát. Většinou ho používají terapeuti pro parafínovou léčbu, popřípadě jiní, kteří potřebují tekutý parafín. Pokud vím, tak ve všech podobných zařízeních nějaký typ mají. Pro vytápění interiéru nejsou vhodná

Další odpovědi
Kepler

V postatě jde o takovou přerostlou speciální svíčku, která má za úkol chránit skleník před promrznutím. V bytě by se použít nedal, protože produkuje množství spalin (hlavně CO2). Kytkám to nevadí.