Nikiiiiii3

Jak fungují modelingové agentury?

Vždycky mě zajímalo,jak fungují modelingové agentury.Vy si necháte udělat vlastní fotky profesionální u nich,oni vám je dají na svůj web a pak se vám ozvou jen když se objeví klient,který by chtěl,abyste pro něj fotila?Nebo jak to funguje? V tom případě,byste práci nemusela dostat třeba nikdy,že? Děkuji :)
Doplňuji:
Koukala jsem například na NOVA MODELS a zajímal by mě princip toho,že jste u nějaké modelingové agentury :)

Odpovědi
badisko

jednoduse …prihlasis se pokud budes zajimava ..tak se ti ozvou a pozvou te na foceni ..nafoti ti nejake fotky a tu rozeslou pokud se nekomu budes libit tak kontaktuje agenturu a ta zase tebe …

pak je tady moznost ze s nechas udelat fotky ..ktere si zaplatis ..!!! neni to levne ..a zacnes to rozesilat …agentura je vlasne jen prostrednik…mezi tebou a firmou ktera bude mit o tebe zajem