dust8

Jak fungují keratinová vlákna na zahuštění řídkých vlasů?

Odpovědi
elkon

Nijak, je to pouze marketingový tah pro tahání peněz z důvěřivců. Stav vlasů je dán hlavně geneticky, pokud nejde o zdravotní problém.

Kepler

Keratin je bílkovina, ze které se skládají kopyta, nehty, vlasy, koňské žíně, atd. Hustota vlasů se počítá v počtech vlasů na metr čtvereční kštice nebo pleše. Tam kde nic není, nejen čert, ale ani keratin nebere. Takže žádné zahuštění se nekoná, maximálně tak přechodně zpevní vlas a tak vzniká dojem bujnější kštice. Stejného výsledku dosáhneš, když si do zplihlých vlásků pustíš pár kilovoltů. To pak vypadáš, jako kolega Einstein a navíc máš jiskřivý pohled.

mosoj

Hlavu ti přemění na kopyto.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.