Kryšpín

Jak fungují kalhotky s pásem cudnosti?

Pravil mi kolega, že se opět vyrábějí v Německu uvedené kalhotky, to je něco podobného středověku pro prachaté dědoušky a jejich mladičké cukr-panenky, neb jsou na př. zakodované a ovládají se ovladačem.

Nejlepší odpověď
annas

Jsou i mužské. Jak fungují, nevím. Ale můžete je koupit na Amazonu, Jsou v různém provedení a ceně. Dodávají se do ČR.
Odklaz nevkládám, šlo by o reklamu.

Ale můžete s podívat na obrázky pásu cudnosti a pakl si rozkliknout obrázek s odkazem na web. .

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&biw=1112&bi­h=882&tbm=isch&sa=1&e­i=jp6xXL5YkvJqzqOt­sAE&q=p%C3%A1s­+cudnosti&oq=p%C3%A­1s+cudnosti&gs_l=im­g.12...3399.5220­..7402...0.0.­.0.110.1214.4j8­......1....1.­.gws-wiz-img.......35i39j0­.Y8IdL5ppQYI

--
Prodávají se víc pro muže než po ženy. Dnes jsou pásy cudnosti někdy používány v BDSM hře. Jsou to prostředky pro nositele, aby měli kontrolu nad svým sexuálním chováním, buď pro sexuální hru, nebo jako dlouhodobá metoda prevence nevěry nebo masturbace.

Počínaje jednoduchými koženými nebo plastovými hračkami běžně prodávanými v obchodech pro dospělé až po drahé vysoce kvalitní zařízení z nerezové oceli jsou vyráběné hrstkou specializovaných firem včetně společnosti My-Steel, Neosteel a Latowski v Německu, a Carrara Designs v Belgii.

Internet výrazně zvýšil počet lidí, kteří používají pásy cudnosti i kvůli tomu, že nákup je mnohem jednodušší a zároveň poskytuje víc soukromí. i pro nákup a jejich použití, daří se spojit zájemce mezi sebou.
https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Chastity_belt

Další odpovědi
Kepler

Možná se vyrábějí i v Německu, ale u nás se vyrábějí PRO Německo.

Strakonická textilní firma Moira vyrábí kalhotky s pásem cudnosti pro zákazníky z Německa. Měly by být z pevných vláken, aby nešly snadno probodnout nožem. Žádají ho lidé, kteří se bojí o bezpečí svých dětí.
Kalhotky s pásem cudnosti mají senzor. Když se vlákno naruší, senzor se rozhouká. „Pás musí být ze superpevných vláken, aby se nedal propíchnout nožem. Máme požadavky z Německa, kde přepadávají dívky při běhu".
https://www.echo24­.cz/a/ShkwT/ces­ka-firma-vyviji-kalhotky-s-pasem-cudnosti-zajem-maji-nemci#utm_con­tent=freshnew­s&utm_term=kal­hotky%20p%C3%A1­s%20cudnosti&ut­m_medium=hint&ut­m_source=sear­ch.seznam.cz

marci1

„Materiál kalhotek je totiž natolik pevný, že není možné jej ani roztrhnout, ani rozříznout. Na bocích mají kalhotky speciální systém zámečků, jež zaručí, že je násilník ze ženy nestrhne.“ 🙂

https://new.be­ty.cz/zajimavos­ti/clanky/5165/No­vodoby-pas-cudnosti-Damy-tyhle-kalhotky-vas-ochrani-pred-znasilnenim-FOTO

zjentek

Nejlépe funguje NAUČIT ženy cudnosti a pak netřeba kalhotek. Podobná výchova ale bohužel není možná v rodící se době rovnoprávnosti mezi muži a ženami, takže smůla, i kalhotky se přechčijou, pokud se skrz ně dá vyčurat.