Šárka 723

Jak fungují další kola přijímacího řízení na SŠ?

Už vím že bude jen jeden termín přijímaček na sš a odvolání bude jiné, ale jak to bude s druhými přijímačami když se nedostanu ani na jednu sš? Podle čeho se v dalších kolech pz přijímají žáci na učební obory jako je kadeřnice nebo cukrář a myslíte si že zrovna tyhle dva obory nenaplní třídy?
(otázku jsem upravila)

Nejlepší odpověď
Drap

letos bude pouze jedno kolo

Další odpovědi
Rokio

Doporučuji si vybrat dvě školy, a to střední odbornou školu a učební obor. Na učňák se dostane skoro každý.

Pokud budeš mít extrémní smůlu a nebudeš přijata ani na učňák, doporučuji ti chodit na brigády a pomáhat doma v době, kdy daný školní rok nebudeš chodit do školy. Také by bylo dobré chodit na nějaký kurz, nebo se alespoň věnovat samostudiu (např. učit se cizí jazyk, dějiny našeho národa, biologii atd.).