casey

Jak funguji cerpaci stanice

Maji jednu nadrz pro kazdy druh pohonnych hmot rozvedenou ke vsem stojanum, ci nadrzi je vic.
tzn. kdyz coi udela kontrolu napr. na kvalitu nafty, znamena to, ze je u vsech stojanu stejna, nebo se muze lisit. Treba i lidskym zasahem (redeni, mnozstvi aditiv atd.) je jasne, ze ji privezou v jedne cisterne.

Nejlepší odpověď
Pájo

Mají různé druhy benzínu či nafty v různých nádržích. Kolik druhů paliva, tolik nádrží.

Spočítejte si u pumpy výduchy z nádrží, co „fajfka“ to jedna nádrž.