Loso

Jak fungují autorská práva na YouTube?

Chtel bych nahrat gameplay se zvuky i hudbou na Youtube. Stahuji se na to autorska prava?

Odpovědi
JájsemRaibek

Ano, vztahují a pokud je nedodržíš, budeš ze strany Youtube upozorněn, popř. tvůj účet bude zablokován.
Jen pro zajímavost u videí natáčených kamerou v autě, při současném poslechu autorádia, takže hudba je slyšet na videu Youtube sankcionuje uživatele kanálu.

Petr1491

jj, přesně tak, ideálně si zaplať nějakou hudební banku, vyjde to na cca 200–300 měsíčně, určitě nepoužívej komerční songy, algoritmus tě odhalí a dostaneš banána nebo výmaz