Michal Kole

Jak fungují 5D kina, že pouští divákům vůně i smrad ? V čem je technologická složitost v mobilní verzi pro televize ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Já tu nechci dělat nějaké vlny, ale pán by měl jít do práce. Určitě by přišel na jiné myšlenky a měl co dělat, jesltiže se nudí.

Další odpovědi
Fyzik

Vezme se pár smradů nebo věcí smrad způsobujících do zásobníku a ředí se vzduchem a vypouští se mezi lidi.

Smradů je plno a tak by každá televize musela mít zásobníčky na miliony smradů.

Michale, tvé dotazy tu zahlcují tento server a nejsou už ani zajímavé, ani vtipné. Radím ti, neseď furt u počítače a dělej něco. Jdi do 6D kina.