Michal Kole

Jak funguje velkoplošná obrazovka co je třeba na Staroměstském náměstí,na Václavském náměsti, když se hraje fotbal?

Jaká je to technologie ? CRT, LCD s TFN displayem ?

Odpovědi
NotFound

Tyhle velké obrazovky se dělají obvykle z tříbarevných LED, občas i z RGB trojic …
CRT by byla gigantická, a LCD jsou v těchhle rozměrech nevyrobitelné. V budoucnu (10 a více let) je možná nahrad tisknutá OLED plátna.