Complex

Jak funguje tento vytuněný skartovač?

Zde: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=C22g5YvwWRc

To je místo kliky nastrčen vrták stejného průměru?

Nejlepší odpověď
Drap

Vrták ne, ale náhon skartovacích nožů je upraven tak, aby šel uchytit do vrtačky.

Další odpovědi
autacek

To je produktivita, dva lidi u jedné skartovačky a to se věru vyplatí. Nehledě na to,jak se to zachová při více listech naráz.

Edison

Funguje rychle. Při zachování přeneseného výkonu to znamená notně menší moment. Což je na videju i vidět. Jeden list a už se to projevuje na tom, že ta vrtačka to nedává.

Doplnění: Teda ona by to asi i dala, ale nedává to „uchycení“ tý vrtačky.