Elixír

Jak funguje Swarovski element?

Mám nekompletní informace o tomto elementu. Máte někdo zkušenosti jak funguje?

Nejlepší odpověď
annas

Jak funguje? Jako šperk, který se liší od originálu.

"Originál Swarovski versus Swarovski elements – v čem je rozdíl?

Všechny šperky označené jako Swarovski lze v podstatě rozdělit do dvou kategorií:

  1. Jedná se o jedinečné šperky kompletně vyráběné a osazované krystaly Swarovski v dílnách této společnosti. Nová kolekce šperků Swarovski vychází dvakrát ročně – na jaře kolekce Spring/Summer a na podzim Fall/Winter plus označení příslušného roku. Tyto kolekce jsou stejné kdekoli na světě. Všechny šperky jsou označeny labutí – na řetízcích u zapínání, na prstýncích na vnitřní straně okruží atd. Jsou dodáváné v originálním balení, označeném bílým či stříbrným logem atd.
  2. Šperky se Swarovski Elements / neboli komponenty Swarovski / jsou výrobky, ve kterých by měly být použity krystaly Swarovski a které mohou být i do určité míry podobné originálním šperkům Swarovski, ale šperk jako takový může být vyroben prakticky kdekoli a kýmkoli. Výrobky by měly být označené značkou „Made with Swarovski Elements“. Ceny šperků se Swarovski Elements se většinou pohybují v řádech set korun." atd.

Víc se dočtete v odkazu

http://www.sperky-aurea.cz/clanky-swarovski-original-versus-swarovski-elements.html

Další odpovědi
Emefej

Ač vystudovaný chemik, o tomto prvku jsem nikdy neslyšel. Myslím, že prvek Sw nefunguje nijak.

mzm

Element asi nebyl míněno jako prvek (z periodické soustavy prvků), ale jako pvek kolekce nebo tak podobně.
(btw je to sklo (křišťál))