registronic

Jak funguje stránka koupito.cz?

Máte někdo zkušenosti s touto stránkou? Jak to funguje? Z čeho profitují? V čem může být háček?

Děkuji

NE! Je to zadáno správně.

Odpovědi
gecco

Provozuje to HomeCredit – takže to, na čem profituje, je poměrně jasné…
😉

kančízub

Stránku provozuje lichvářská firma.

Vicherek

Tohle je na stránkách:
„Při nákupu na splátky vyplácí poskytovatelé financování obchodům provize za zprostředkování. Protože na Koupito si berete spotřebitelský úvěr přímo od nás, nevyplácíme nikomu žádné provize a tak můžeme zlevnit splátky rovnou vám. I když z toho vlastně nic zatím nemáme, doufáme, že když s našimi službami budete spokojení, třeba si u nás někdy v budoucnu půjčíte na něco většího – třeba na auto, nebo na novou kuchyň. To je ale samozřejmě jen na vás.“

Na samotné službě tedy nevydělávají, tím, že vás ale oskórují a znají vás, vám pak mohou nabídnout úvěr na míru, levněji a přitom relevantněji než konkurence, nelovit naslepo „venku“. Takže náklady na Koupito jsou vlastně marketingová investice.