mosoj

Jak funguje splachovač u kombi WC?

  1. Jde mně o algoritmus funkce současně prodávaného splachovače s funkcí start- stop, tedy s jedním tlačítkem.
  2. Lze u splachovače s dvojitým tlačítkem nastavit množství vypuštěné vody na konkrétním tlačítku?
  3. U kterého typu lze vypouštění vody okamžitě zastavit?

Odpovědi
Dochy

  1. popravdě jsem úplně nepochopil a mám silný pocit, že to správně funguje jen pokud si někdo vypiplá všechny vůle toho splachovače aby to správně fungovalo.
  2. Jen částečně. Zpravidla lze omezit množství napouštěné vody do nádržky poštelováním plováčku/ventilu
  3. Hledej start/stop funkci. Máme doma. Občas také selže a nepovede se stopnout, ale většinou funguje.

mosoj

Xiperio – trapné že, ale pro tebe. Hlavně že o tom máš jasno a dovedeš si to všechno seřídit. Zdar.

mosoj

Jinak jsem již na všechno přišel a bez tebe. Máš pravdu, na co potřebuji lidi jako jsi ty?

mosoj

Jinak jsem již na všechno přišel a bez tebe. Máš pravdu, na co potřebuji lidi jako jsi ty?

mosoj

Jinak jsem již na všechno přišel a bez tebe. Máš pravdu, na co potřebuji lidi jako jsi ty?

mosoj

Jinak jsem již na všechno přišel a bez tebe. Máš pravdu, na co potřebuji lidi jako jsi ty?

mosoj

Jinak jsem již na všechno přišel a bez tebe. Máš pravdu, na co potřebuji lidi jako jsi ty?

mosoj

Jinak jsem již na všechno přišel a bez tebe. Máš pravdu, na co potřebuji lidi jako jsi ty?