slipknotak

Jak funguje projímadlo ?

chápu ze je to takový sirup a ze se rychle dostane do střev ale co tam s jejich obsahem udělá když je to jen sirup ? má stejnou konzistenci jako například jogurt, co je v něm za látky ?

Nejlepší odpověď
tom004

Základní info zde.

http://www.or­dinace.cz/cla­nek/laxativa-projimadla/

Další odpovědi
Michal Kole

Hodně zjednodušeně, „odleptá“ bordel ze střeva a ty se bojíš vzdálit od záchodu.

určitě tu je nějaký student/studenta zdarvyk tak by t mohla vysvětlit lépe.