VeRe1983

Jak funguje platba na damejidlo?

Moc jsem nepochopil jak funguje to zprostředkování objednávky pro restauraci, zvlášť když platím třeba kredity. Pro mě bude pochopitelně lepší nabít si konto na damejidlo a pak si semtam něco koupit, ale bude to dobré i pro restauraci, která nedostane peníze na dřevo, ale bude muset čekat, až přijdou z onoho serveru? Objednávám si z restaurace známého a nerad bych ho přivedl na buben…s nadsázkou řečeno.
Doplňuji:
Nemyslím si nic, proto se ptám. Ještě nějaký dotaz, či třeskutě vtipný pokus o sarkastickou neodpověď?

Odpovědi
dědapetr

Tak plať hotově.

Lamalam

Kdyby ho to mělo zruinovat, myslíš, že by svou restauraci do tohoto systému zapojil?

McArthur

Zajdi do restaurace svého známého a zaplať mu svou útratu v hotovosti. Bude to pro něj lepší, protože nebude muset platit provizi zprostředkovatelům, která může dosáhnout i desítek procent.