amelie95

Jak funguje obojek pro psy proti blechám?

Tyhle obojky proti blechám se používají jen když pejsek blechy má, nebo aby je nedostal? Je lepší jej pejskovi kupovat nebo ne? Lidé, i ti kteří mají pejska s PP tak je nepoužívají a blechy nemají. Je to tím že se o něj dobře starají a obojek nepotřebují, nebo se ten obojek prostě dává jen když už pes blechy má? Nevím jestli jsem to jasně vysvětlila a pochopili jste to, ale líp mi to nešlo.Díky

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odpovědi

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-existuje-neco-vazne-ucinneho-proti-blecham-frontline-znam

Další odpovědi
tekumseh

Obojek chrání Vašeho psa před napadením klíšťaty a blechami. Účinná látka na bázi pudru vyláká blechy a vši z úkrytu a paraziti jsou vystaveni insekticidu. Tato látka je neustále vylučována obojkem a pomocí kožního tuku je rozšířena po celém těle psa. Blechy a klíšťata, které se zkusí na psovi uhnízdit, jsou tak okamžitě usmrceny. Antiparazitický obojek účinkuje cca. 5 měsíců proti blechám a cca. 10 týdnů proti klíšťatům.

Zdroj: http://www.zo­ohit.cz/shop/psi­/pece_strojky/an­tiparazitni_pri­pravky/224081#mo­re

samicek333

Pokud pes už blechy má, obojek je vám na nic, pak se pes musí vykoupat.
Používá se, aby pes blechy nedostal. Obojek se nastartuje trhnutí a po připnutí se látka, kterou v sobě obsahuje, „rozprostře“ po celém těle, takže na něj blechy nejdou.
Určitě bych ho koupila, vyjde levněji než pozdější odblešování pomocí různých šamponů nebo psích salonů.
Pes s PP nepotřebuje? Nesmysl, je to pes jako každý jiný, akorát má na nějakém papíře (na tom PP) potvrzené předky a zdravotní stav…

Takže pokud psa máte, obojek bych koupila a podle návodu nastartovala. Pokud váš pes už blechy má, fakt je vám obojek na nic.

…samozřejmě, že tento obojek je proti všem parazitům.

iwrana

Moje vždy zdravá hovawartka,když jsem jí dala obojek proti blechám, začala mít na některých místech boláky a trvalo docela dlouho,než ji pan doktor vyléčil.Takže bych jí ho už nikdy nedala.A ted je zase naprosto zdravá a žádné problémy se srstí nemá.

Cizecek.M

No, taky bych ráda info ke kvalitnímu a účinnému produktu proti blechám u psa…

Sabulak

S tím jsme neměli nikdy dobrou zkušenost. Spíš tablety nám zabraly… No, máte tip na tablety? Co se vám osvědčilo?