jozefnovotny

Jak funguje o2 TV?

Jak funguje O2 TV? Mám jen internet u o2. K čemu a jak se to zapojuje?

Nejlepší odpověď
gecco

Dostaneš od O2 settopbox (ten se připojí na kabel), TV připojíš scartem…
😉

Další odpovědi
jáára

Stačí IPTV settopbox a hacknout mu firmware. Neplatí se nic a funguje na rychlím netu jakéhokoliv poskytovatele.

anonym

funguje v závislosti na internetu a to ještě se super připojením. malá rychlost = nefunkčnost. stačí jejich STBox a zaplatit. dostupnost služby O2TV je ověřitelná na jejich stránkách

scart připojení bych nepoužíval. stbox bude mít stejně jen HDMI připojení a využije kvalitu vysílaných programů v HD

BANAN93

mám v jedné místnosti VDSL modem (comtrend) ze ktrerého táhnu kabel (myslím z TV1) do obýváku, kde se připojuje do settopboxu od nich a ze settopboxu od nich připojeným kabelem – některé kabely jsem si musel koupit delší protože dole na chodbě máme pevnou u které je rozbočovač, ze kterého to táhnu asi 10m nahoru po schodišti a do jedné místnosti (v které mám ten modem a stolní pc) pak to táhnu dalším cca 10m kebelem do toho obýváku – settopboxu.