quentos

Jak funguje nová moderní vývrtka pro ženy?

Takové to celokovové monstrum, co se nejdřív zatlačí DO špuntu a pak ho to nějakým záhadným způsobem vyptákuje nahoru, netřeba k tomu prakticky žádná síla. Já to po několika minutách koumání vzdal, raději vyhrabal klasickou vývrtku a otevřel to silou po chlapsku…

PS – svádělo mě to dát to do katerie Hádanky a hlavolamy ;{)))>
Doplňuji:
fajn, nejsem sám, kdo to nechápe – zkrátka je to pro dámy. Taky mi dlouho trvalo, než jsem pochopil rozepínání podprsenky ;{)))>

Nejlepší odpověď
Bumbes

Pokud se jedná o toto:
http://www.gas­trojs.cz/files/ba­rove-doplnky/foto-016.jpg
tak to je jednoduché jak facka.
Přiložit > zašroubovat > obě páčky pomalu dolu > bumbat a bumbat…

Další odpovědi
PostApMan

…jo, no to složitý. Neumím to popsat, viděl jsem to pouze jednou, a vypadlo to snadně, snad se k tomu nějaká slečna/paní vyjádří.

(tuším že to bylo v tom, že ho zašroubovali a pomocí nějakých pák vytáhli..:D)

anonym

Pamatuji, že taťka vytahoval špunty klasicky. Já dnes taky. V několika domácnostech jsem viděl onen takový moderní exemplář a myslel že jsou to blázni. Onehdá jsem spatřil takovou moderní vývrtku ve smetí se zlomenou čapou.

1popelka1

Pokud máte Quentosi na mysli vývrtku, na kterou odkazuje Bumbes, tak není nic snadnějšího… nechápu, proč pro dámy? – zřejmě nás máte za inteligentnější, když vám to dělá problém 🙂

quentos

pro dámy proto, že k její aplikaci není potřeba prakticky žádná fyzická síla. Na rozdíl od „klasické“ vývrtky – dokud jsme neměli doma vývrtku pro ženy, maminka mě vždycky musela zavolat, když měla chuť si otevřít víno ;{)>

elektrikář

Jsou vývrtky které na vytahování používají pákový převod síly,číšníci srazí kousek špuntu do lahve aby se namočil a šlo to ven s menší silou.Nebo zvonová vývrtka z dlouhým šroubem otáčením se zátka vtáhne do zvonu.

ReHu

Kdo uzavřel otázku?
Mně vyhovuje otvírák, který nasadím na špuntík a otáčím horní částí rukojeti stále jedním směrem a špuntík se vytahuje.
A plánuji si pořídit tu elektrickou vývrtku. Tam to jde zcela samo. Pokud nedojde šťáva zrovinka ve fázu vytahování špuntu:D.