Avatar uživatele
quentos

Jak funguje nová moderní vývrtka pro ženy?

Takové to celokovové monstrum, co se nejdřív zatlačí DO špuntu a pak ho to nějakým záhadným způsobem vyptákuje nahoru, netřeba k tomu prakticky žádná síla. Já to po několika minutách koumání vzdal, raději vyhrabal klasickou vývrtku a otevřel to silou po chlapsku…

PS – svádělo mě to dát to do katerie Hádanky a hlavolamy ;{)))>
Doplňuji:
fajn, nejsem sám, kdo to nechápe – zkrátka je to pro dámy. Taky mi dlouho trvalo, než jsem pochopil rozepínání podprsenky ;{)))>

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, PostApMan před 4996 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Pokud se jedná o toto:
http://www.gas­trojs.cz/files/ba­rove-doplnky/foto-016.jpg
tak to je jednoduché jak facka.
Přiložit > zašroubovat > obě páčky pomalu dolu > bumbat a bumbat…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

…jo, no to složitý. Neumím to popsat, viděl jsem to pouze jednou, a vypadlo to snadně, snad se k tomu nějaká slečna/paní vyjádří.

(tuším že to bylo v tom, že ho zašroubovali a pomocí nějakých pák vytáhli..:D)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pamatuji, že taťka vytahoval špunty klasicky. Já dnes taky. V několika domácnostech jsem viděl onen takový moderní exemplář a myslel že jsou to blázni. Onehdá jsem spatřil takovou moderní vývrtku ve smetí se zlomenou čapou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

Pokud máte Quentosi na mysli vývrtku, na kterou odkazuje Bumbes, tak není nic snadnějšího… nechápu, proč pro dámy? – zřejmě nás máte za inteligentnější, když vám to dělá problém 🙂

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

pro dámy proto, že k její aplikaci není potřeba prakticky žádná fyzická síla. Na rozdíl od „klasické“ vývrtky – dokud jsme neměli doma vývrtku pro ženy, maminka mě vždycky musela zavolat, když měla chuť si otevřít víno ;{)>

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elektrikář

Jsou vývrtky které na vytahování používají pákový převod síly,číšníci srazí kousek špuntu do lahve aby se namočil a šlo to ven s menší silou.Nebo zvonová vývrtka z dlouhým šroubem otáčením se zátka vtáhne do zvonu.

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Kdo uzavřel otázku?
Mně vyhovuje otvírák, který nasadím na špuntík a otáčím horní částí rukojeti stále jedním směrem a špuntík se vytahuje.
A plánuji si pořídit tu elektrickou vývrtku. Tam to jde zcela samo. Pokud nedojde šťáva zrovinka ve fázu vytahování špuntu:D.

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek