Lukasy

Jak funguje: Nekrofilie,rozklad mrtvol, pohřbiváni?

Za jak dlouho začne mrtvola hnit a je ten zapach z ni nějak nebezpečny(uvolnuji se nějake nebezpečne latky)?
Jak se objevi červi u te mrtvoly když je v rakvi?
Rozloži se někdy i rakev?
A jak dělaj aby v kremtorium jim to tam nesmrdělo mrtvolama?
Nekrofilovi nevadi zapach mrtvol a něco musi od nich chytit když jsou v rozkladu a jsou častěji nekrofilove nebo nekrofilky?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Ty máš teda gusto, ale budiž:

  • vem kus masa, nech ho někde ležet a uvidíš sám, za jak dlouho začně hnít a zapáchat
  • jak to víš, že jsou v rakvi červi? Třeba nejsou
  • rozklad rakve záleží na použitém materiálu – zinková se nerozloží vůbec
  • existují chadírny a v nejhorším případě ty zinkové rakve
  • co vadí, nebo nevadí nekrofilům se budeš muset některého zeptat, ale nekrofilku si nějak představit nedovedu, jak by to asi dělala ☹