Stařík2

Jak funguje na síti cenzura?

Jak funguje na síti v diskuzích cenzura? „… smazáno redakcí pro porušení etického kodexu.“ Je tam automat, nebo člověk?

Nejlepší odpověď
gecco

Obé…
Něco odchytí automat (pomocí klíčových slov), něco člověk…
😉

Další odpovědi
anonym

Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.

jirka F

takže to znamená že na odpovědi.cz je taky cenzor který kontroluje každý příspěvky a každý den si to pročítá nebo to dělá všechno automat?

gecco

Na Odpovědi.cz

  1. mohou stříbrní a zlatí otázky či odpovědi, které se jim ´nepozdávají´, okamžitě Skrýt
  2. ostatní mohou otázky Nahlásit

___
Obé (oprávněnost Skrytí či reálnost Nahlášení) poté posoudí Admin a otázku/odpověď může buď smazat a nebo vrátit.
___
Jestli tu funguje nějaký automat (na zachytávání ´závadných´ slov) nemám tušení…

anonym

Gecco, vlož na novinky.cz slovo kurwa a máš bloknutý přístup.

gecco

Nemůžu, nejsem tam registrovány…
😉

anonym

Tak jsem ti to vysvětlil orientačně, no! 😁

gecco

V průměru to chápu…
😉