adik97

Jak funguje můj systém???

Dobrý den, chtěl bych se zeptat znáte někdo tento způsob sazeníJAK FUNGUJE MŮJ SYSTÉM? Základem mé metody je výběr takových týmů, které už dlouho neremizovaly – a sázíte právě na jejich remízu. Při klasickém průběhu určíte výši a růst sázek podle výše základní sázky. Stanovení základní výše sázky je velmi důležité. Čím vyšší je základní výše, tím vyšší jsou zisky, ale tím vyšší jsou také eventuální náklady. Celý princip této progresivní metody je velmi prostý. Vyberte si z nabídky zápasů fotbalové nebo hokejové kluby, které už dlouho v řadě neremizovaly, a vsadíte na jejich remízu. V jiném zápase takto také tipujete remízu, ale vsadíte na ni dvojnásobnou částku. Kdyby nevyšel ani tento výsledek, sázíte dále, ale opět sázku zdvojnásobíte. Takto postupujete tak dlouho, dokud některá s Vašich sázek opravdu nevyjde. Pro lepší názornost přikládám vlastní simulaci takového systému v této tabulce: Úroveň Sázka Kurz Výsledek Výhra Ztráta/Zisk I 10 Kč 3.0 2:1 0 –10 Kč II 20 Kč 3.0 3:2 0 –30 Kč III 40 Kč 3.0 1:1 120 Kč 50 Kč
Doplňuji:
Pro lepší názornost přikládám vlastní simulaci takového systému v této tabulce:
Úroveň Sázka Kurz Výsledek Výhra Ztráta/Zisk
I 10 Kč 3.0 2:1 0 –10 Kč
II 20 Kč 3.0 3:2 0 –30 Kč
III 40 Kč 3.0 1:1 120 Kč 50 Kč

Nejlepší odpověď
Kelt

Každé typování je hra na náhodu a možný je libovolný výsledek, v tomto případě výhra prohra nebo remíza. Nikde není pravidlo, že mužstvo, které desetkrát nebo vícekrát neremizovalo, že má větší pravděpodobnost, že v následujícím zápase bude remízovat v porovnání s jiným mužstvem, které třeba minule remizovalo. Je to stejné jako ve sportce, kostkách, nebo ruletě . Předcházející výsledek nemá vliv na následující. Nebudu tento systém rozebírat, ale pokud Ti přináší výsledky, tak bys to něměl rozšiřovat, můžeš tak přijít o výhru.

Další odpovědi
iceT

A ptáš se na co?Jak to funguje?Snad jsi to vymyslel sám,tak bys měl vědět jak to funguje.
Pokud bych měla sázet,nevyhrávat a pořád zdvojnásobovat sázku,dokud nevyhraju,tak bych brzy prodělala i gatě.To je skoro totéž jako házet peníze do beden a očekávat a věřit:„Ted to konečně vyjde“

Dochy

Kašli na „systémy“. Veškeré sázení je hra, ve které dlouhodobě nemůžeš vyhrát (pokud má bookmaker alespoň trochu rozumu). Tenhle systém je často používán a citován pro sázky s výsledkem ANO-NE. Nepočítá ale s jednou věcí. Tvá aktiva jsou omezená. Může se stát, že tento systém by Ti vyšel. Ale třeba až při sázce 2mil kč. Pokud máš k dispozici jen 1 mil. dále přenocuješ pod mostem.

Navíc si nejsem jist, zda Ti povolí libovolnou sázku