kiticka951

Jak funguje magnetický lak??

Mě to nějak nefunguje :D

Nejlepší odpověď
Ella

a koupila sis k tomu i ten speciální magnet? protože bez toho to nepůjde…

Další odpovědi
pokazdejinak

musíš být hodně rychlá :) návod asi máš, tak podle něj, ale rychle ;) nanes prostě trošku silnější vrstvu laku a HNED k němu přilož magnet – co nejblíž, aby se nedotýkal a vydrž! já si fakt počítám těch 20s, co psali v návodu a pak to vypadá dobře.
než jsem na to přišla, tak jsem to pořád kontrolovala, nebo jsem držela magnet opatrně a daleko a výsledek byl na houby
… držím palce, ať to klapne :)