JJp

Jak funguje magnetická tabule?

Ahoj, na Alze a dalších obchodech prodávají magnetickou tabuli, často i popisovací – chápu to tak, že na ní budou držet magnety.

Já bych chtěl tabuli, na které budou držet kovy (např. matky apod.), které magnety nejsou, tudíž magnet by musela být ta tabule samotná – myslíte, že se to také prodává?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odkaz, existují úchyty, háky, které můžete různě přicvaknout a pověsit na ně cokoliv. .Třeba i šrouby jednoho druhu v krabičce , sáčku atd.

Magnetická tabule potřebuje na použití magnety, ale i zde najdete různé druhy tabulí.

https://www.u­nimagnet.cz/13-magneticke-uchyty

Další odpovědi
Hlada

Nic takového se neprodává. Magnetická tabule je nalakovaný plech.

aliendrone

Není lepší si ji vyrobit přesně na míru podle vlastní potřeby a vkusu? To není žádný atomreaktor, tohle mi přijde jako ideální oddechovka pro začínající nezkušené kutily.