Ivoman

Jak funguje magické ufo ?

Odkaz na youtube, který jsem zde našel, mě to opravdu neobjasnil. Hromada lidí všude píše, že to je prkotina na niti, ale to by mě fakt zajímalo, kde tu nit má člověk např. na videu : http://www.you­tube.com/watch?v=wcJzO__­z_gA
Doplňuji:
Doplňuji z důvodu první odpovědi.
Věřím, že by ta nit mohla být tenká, tenoučká … Ale vysvětlení bych chtěl pro ty pohyby, který s tím dokáže. Prostě pohyby na videu nejsou slučitelný s tím, aby to měl přivázaný na niti.

Nejlepší odpověď
beer

Tak to ovládání nití se musíš prostě naučit! Čím budeš šikovnější a trpělivější, tím budou lepší výsledky. Proto to nebude asi pro každého (jen se podívej ve tvém videu jak pracují prsty nad hračkou), což se ale z pochopitelných důvodů neuvádí.. )
Více k tomu zde:
http://hobby.id­nes.cz/video-odhalili-jsme-tajemstvi-mystery-ufo-nenechte-se-napalit-pbd-/hobby-domov.aspx?c=A110321­_121945_hobby-domov_bma

Další odpovědi
Skeptik

No, ta nit je podle výrobce opravdu tenká a na videu o takovém rozlišení půjde asi těžko vidět. Perfektní iluze.

matt

Mě to přijde slučitelný. To UFO reaguje prostě o trochu dýl než ten pohyb udělá(kvůli tý niti) a asi si tu nit namotává nebo odmotává, takže podle mě slučitelný.

brusinka

Provázek je opravdu skoro neviditelný a ufo se točí, to mu také k neviditelnosti pomáhá. Na konci provázku je něco jako „žvýkačka“, kterou si „mistr“ nalepí za ucho, za límeček košile apod.