mirekborek

Jak funguje Magické oko?

Chci se zeptat skoušel jsem Magické oko na stránce http://www.ho­roskop.cz/zaba­va/magicke-oko/ a zajímalo by mě jak to může fungovat?

Nejlepší odpověď
Pospic

Všimni si, že pokaždé, když aktualizuješ stránku, se změní písmena v tabulce, některá písmenka se opakují.

Prostě ať už zvolíš jakékoli dvouciferné číslo, bude tabulka odkazovat na nějakou buňku se stejným písmenem. Ostatní buňky obsahující jiná písmena tam jsou jen tak pro efekt, protože takové čísla ti nevyjdou žádným odečtením dvouciferného čísla. Takže jiné, než to písmenko co ti ukáže „zázračná koule“ tam ani vyjít nemůže. Snad jsem to dobře vysvětlil.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Takto: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gzRDVtau­US8

Zbynas

Magické oko je prosím panák Zelené, který se ponoří do půllitru piva, i s tím sklem. Tomu se prostě odjakživa říká „magické oko“. Už jsme v obraze?

cochee

Zbynas: Magické oko je elektronka, která indikovala ve starých lampových rádiích přesnost naladění stanice. Zelená s pivem dostala svůj název až podle téhle elektronky.

Jinak ad odkaz původního tazatele mirkaborka: na mě to magické oko nefungovalo. Nemyslel jsem si nic a klikl na to oko, oko nevědělo, že jsem nemyslel na nic a mermomocí mi tlačilo, že jsem myslel na „U“ – tak to ani rybíz.

mosoj

Cochee má pravdu. To už bylo rádio, když mělo magické oko.

anonym

Taky nevím, asi nějaká vyšší matematika,
JájsemRaibek co to děláš za ptákoviny zasejc? 😁