Mám se rád

Jak funguje kontrola na letišti?

Zdravím, ví někdo jak funguje kontrola na letišti? Jako například jaké drogy jsou vidět nebo jaké množství. Děkuji

Nejlepší odpověď
autacek

Jak na kterém letišti. Jestli ti jde čistě o narkotila, většinou všude je rentgen, někde pomáhají trénovaná zvířata, také se můžes setkat s kontrolními stěry které analyzuje na počkání přístroj, pak ti můžou prohledat zavazadla i ručně, klidně můžeš absolvovat i prohlídku tělesných dutin. A pak jsou jistě i další metody, které nejsou obecně známy.

Další odpovědi
Alesh

  1. zavazadla očichává pes
  2. zavazadla projdou rentgenem