Gifos

Jak funguje doprav dx.com?

Je to jak u ceske posty? Nebo prijede nejaka dodavka?
Da se zaplatit dobírkou? Cena dobirky?
Díki

Odpovědi
mikee.nikee

Dobírkou se platit nedá.

bolak

doprava zdarma, teď jsme to tu řešili :) > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-u-dx-com-opravdu-doprava-zdarma

jinak žádná dobírka se neplatí, přijde pošťák a hodí ti to do schránky pokud se to tam vejde (lepidlo, sluchátka,microSD atp.), v případě že se to do schránky nevejde, hoděj ti tam lístek aby ses dostavil na počtu..