Lgee

Jak funguje distanční výuka?

Pokud se to obnovi tak jak to funguje? Jak se vyplnuji testy apod? Není jednoduší podvádět? Existují vychytávky jak zfalšovat kameru apod.

Odpovědi
kurec

Každá škola funguje na jiné platformě. Moje škola fungovala na MS teams, testy se posílaly přes forms učitelé neměli žádnou možnost jak nás zkontrolovat zda neopisujeme, možná se tak snažili vždy tam dát těsný čas na to vyplnění aby nás měli aspoň trochu pod kontrolou. Jinak kamery po tobě nechcou(nikoho to nezajímá) a mikrofon asi tak maximálně aby se zeptali zda jsi tam(po zbytek hodiny většinou pak nepotřebují další souhlasy zda tam jsi nebo sis někam odskočil). U některých předmětů které v budoucnu nevyužiješ(fi­lozofie a spol.) doporučuji podvádět.

elkon

Podvádí jen hlupák.

nyjono

K čemu někomu bude, když bude při testu podvádět?
Test udělá, nebude nic vědět a co?
Známky stejně nikoho v práci nezajímají. Důležité je to, umíš a znáš

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.