Jahoda

Jak funguje chat na e-mailu na Google?

Právě jsem si založila e-mail na Google. Má koncovku „@gmail.com“. Vím, že na Googlu u e-mailu je k dispozici funkce chat. Když se přihlásím, nalevo mám své jméno a příjmení a vedle toho zelenou tečku, což znamená, že jsem online. Jak mám ale s někým navázat chat? Kde dotyčného vyhledat? A chatovat můžu jen s těmi, kteří také mají e-mailu na Google, nebo si můžu psát i se známými, kteří mají e-mail např. na Seznamu, Centrumu apod.?

Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

tady je videonávod kde se říká o chatu.
http://www.you­tube.com/watch?v=4zog4fh­dh9w

Další odpovědi
anonym

seznam a centrum sice technicky mohou snadno podporovat tento protokol, ale bohuzel se k tomu jeste z obtizne pochopitelnych duvodu neodhodlali a proto neni mozne takto komunikovat s lidmi na centru ani seznamu.

Pokud do toho chcete snadneji proniknout nainstalujte si specialni program GOOGLE TALK … http://www.go­ogle.com/talk/lab­sedition/index­.html

novy kontakt pro chatovani v prostredi gmailu pridate velmi snadno, hned pod nadpisem CHAT mate velke vstupni policko nadepsane „Hledat, přidat, pozvat“