marketa54321

Jak funguje brigáda formou vyplňování online dotazníků?

Např. u společnosti Median. Podepisuje se smlouva/DPP/DPČ? Resp. pokud za vyplněný dotazník dostanu pár drobných…musím z nich pak odvádět soc./zdrav./daň z příjmů? Vyplatí se to vůbec? Díky.

Nejlepší odpověď
Easy Money

Dobrý den,
osobně se mi osvědčil projekt Marketagent. Nemusíte investovat, ani platit daň/různá pojištění. Měsíčně se s tím dá vydělat řádem desítek korun. Výplata proběhla bez problému, takže se opravdu dá přividělat vyplňováním dotazníků
Marketagent:https://panel­.marketagent.com/Re­gister/Account/New­Registration/cs-CZ?RefUID=1952411
Videonávod s prezentací: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=LQbQRNsb4a­I&t=0s

Další odpovědi
Hlada

Vyplňování dotazníků není žádná brigáda ani žádný jiný pracovní vztah. Je možné tím za několik let získat poukaz na několik stovek, které se s dostatečnou rezervou vejdou do nezdanitelného příjmu.

ivzez

Nejde o brigádu (taková neexistuje), za vyplňování dotauzníků získáte pár korun (až pár desítek korun) měsíčně. Je to spíše zábava, živit se tím nedá.

Michálek1245

Dobrý den, je to poměrně jednoduché. Nicméně z toho zákonného hlediska to funguje stejně jako jakákoliv jiná práce. Takže normálně klasicky z toho všechno odvádět. Jen teda počítejte, že si nic nevyděláte. Kdybyste chtěli raději něco, co má fakt smysl a vyplatí se kolem toho platit daně, tak mrkněte na web kde jsou různé nabídky práce a dokonce i brigády. :)