VLV

JAk funguje bezdratove nabijeni u tel.

Jak funguje bezdratove nabijeni u tel. a nemuže škodit lidskému zdravi.

Odpovědi
Bedy

No tak mobily se nabíjejí buď pomocí indukční podložky, na kteoru se mobil připojí a už se nabíjí. Druhou možní pak je nabíjení přes rádiové vlny, to Vám tolik nevysvětlím, protože se přiznám, nevím na jakém principu to funguje – asi se musí nabíječ a nabíjený naladit na stejnou frekvenci.
Pak je ještě způsob přes elektromagnetickou rezonanci a tam to tuším funguje na principu dvou cívek, které jsou naladěny na stejnou frekvenci.