verka

Jak funguje automat na mlíko?

Zatím jsem nikde neviděla, ale dá mi to i tu láhev nebo do přinesené nádoby? A je lepší?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jdu v Globusu a koukám automat , nejdřív jsem myslel že je to raketové silo.
Strčím nádobu a koukám burčák ??? To asi není mléko, ale zdravé to je !!

Další odpovědi
Miroslavst

Hodíš do mašinky peníze, otevře se okýnko, ze kterého se vystrčí prso. Lahev nepotřebuješ, jen saješ :D

ReHu

Je moc dobré.
U nás je vedle ještě jeden automat na láhve. 1l PET za 10 Kč, 1l skleněná za 15 Kč. Můžeš i do své nádoby.
Šoupnu do automatu 15 Kč, láhev postavím do boxu pod trubičku, zavřu průhledná dvířka, zmáčku čudlík, mlíčko se načepuje, otevřu dvířka a vemu si láhev. 🙂.

atriplex

Můžeš si přinést nádobu vlastní nebo si ji v automatu přímo koupíš. Také tam bývají k dispozici papírové utěrky, abys mohla láhev či ruce otřít od ukápnutého mléka. A otázka, zda je lepší – pokud piješ odstředěné, tak nikoliv, pokud máš ráda plnotučné, tak ti bude chutnat.

DOPORUČUJI: Nukupujte bezhlavě mléko z automatu, to že má víc tuku, než kupované ještě není ta pravá kvalita. Zjistěte si, jaký farmář mléko dodává a zjistěte (na netu), zda jsou krávy volně vypuštěné a pasousé na horské louce (mléko bude vonět po kytičkách) a nebo je to obyčejný „jézeďák“, který krávy uvázané v černém chlévu krmí shnilou siláží…