Avatar uživatele
verka

Jak funguje automat na mlíko?

Zatím jsem nikde neviděla, ale dá mi to i tu láhev nebo do přinesené nádoby? A je lepší?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst před 4934 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Jdu v Globusu a koukám automat , nejdřív jsem myslel že je to raketové silo.
Strčím nádobu a koukám burčák ??? To asi není mléko, ale zdravé to je !!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Hodíš do mašinky peníze, otevře se okýnko, ze kterého se vystrčí prso. Lahev nepotřebuješ, jen saješ :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Je moc dobré.
U nás je vedle ještě jeden automat na láhve. 1l PET za 10 Kč, 1l skleněná za 15 Kč. Můžeš i do své nádoby.
Šoupnu do automatu 15 Kč, láhev postavím do boxu pod trubičku, zavřu průhledná dvířka, zmáčku čudlík, mlíčko se načepuje, otevřu dvířka a vemu si láhev. 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Můžeš si přinést nádobu vlastní nebo si ji v automatu přímo koupíš. Také tam bývají k dispozici papírové utěrky, abys mohla láhev či ruce otřít od ukápnutého mléka. A otázka, zda je lepší – pokud piješ odstředěné, tak nikoliv, pokud máš ráda plnotučné, tak ti bude chutnat.

DOPORUČUJI: Nukupujte bezhlavě mléko z automatu, to že má víc tuku, než kupované ještě není ta pravá kvalita. Zjistěte si, jaký farmář mléko dodává a zjistěte (na netu), zda jsou krávy volně vypuštěné a pasousé na horské louce (mléko bude vonět po kytičkách) a nebo je to obyčejný „jézeďák“, který krávy uvázané v černém chlévu krmí shnilou siláží…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek