Meropa

Jak funguje?

Ptám se těch kteří to zkoušeli, ne těch kteří se něco dočetli.
Zajímalo by mě jak funguje a jestli funguje Eco koule?
http://www.me­gadarky.cz/gad­gets/40593-eco-koule.html
Nebo takové podobné koule co se používají místo prášku…

Nejlepší odpověď
Angie

Taková koule funguje něco jako prací prášek a aviváž v jednom. Já s tím mám špatnou zkušenost, není dost účinná. Většinou s koulí peru jen věci, které nemají přímo fleky, a potřebují jenom osvěžit. Funguje tedy tak, že spolu s prádlem se hodí do pračky koule, která se buď rozpustí (jsou i jednorázové), anebo se dá použít víckrát (jako ta Eco). Jestli očišťuje nějak tu vodu, to nepoznám, ty věci jsou stejné jako předtím nebo za praní s obyčejným pracím práškem, neničí se, ale ani nezlepšují.