MichaelOffic

Jak extrahuju soubory SACD z ISO obrazu disku, aniž bych potřeboval 8,5GB DVD?

Když to zkusím extrahovat přes WINRAR, tak to nejde, přes powerISO taky ne, přes nero to jde jen vypálit, a když dám uložit obraz disku, tak taktéž nejde extrahovat. Jsem zoufalý z toho…pomůže něk­do?

Ne- To nejde tak jednoduše, je to nějak zakódované. Ale vyřešil jsem to 2 pluginy do programu foobar2000 a iso mi to otevřelo a dokázalo mi to převést 1:1 kopii do wav, ať už 2.0 půlku alba, nebo 5.1 polovinu.

Odpovědi
dr.luha

Zkusit změnit .iso na .zip a rozbalit.

odpovídámež

No a tak to vypadá jako vyřešené. Sice se mě nechce zkoumat podrobný popis otázky, jen dodám vlastní zkušenost. Extrahování některého buď chybějícího nebo poškozeného programu Windows z instalačního CD, DVD. Extrahuje se ze souboru který má příponu .wim – tuším že install.wim? Pomocí free archivátoru 7zip ( http://www.7-zip.org/ ) tak, že se CD tímto programem otevře, tam se vyhledá potřebný soubor a program, třeba Windows movie maker se extrahuje – kopíruje. 7zip také umožňuje extrahovat zvuk a video z formátu FLV. APK. No a to je pro dnešek vše.