Jak exportovat maily z gmailu do excelu

Zdravim,

mám ve schránce hodně mejlů (cca 800) s podobnými informacemi a potřeboval bych je exportovat do excelu a tam s těma informacema zase pracovat. Chci, aby z těch 800 mailů byl jeden excelovský dokument

Odpovědi
anonym

to je velmi nestandardní technický pořadavek, pokus se, pokud to není tajné, dotaz rozšířit o informaci za jakym účelem tuto „hrůzu“ chceš realizovat, … možná najdeme daleko elegantnější řešení.

interoperabilita tabulkoveho procesoru a webmailu je spíše minimální, ty aplikace spolu těžko nějak souvisí a jen těžko by hledaly nějakou smysluplnou společnou řeč…

pokud se ti jedná například o sběr dotazníků a jejich vyhodnocení, na to jsou daleko efektivnější nástroje, jako například google docs, ale to skutečně hádám, nevím co konkrétně chceš v tom tabulkáči vyhodnocovat.