Jak evakuovat lidi ze země?

Zdá se, že příroda mění počasí, skleníkové plyny taky neklesnou, to roste spíše populace.

Nejlepší odpověď
petra15

Pokud vim, tak je na to jeste 1,5 miliardy let cas, pak se zacne mesic pomalu vzdalovat, a na Zemi bude zmena zima/leto kazde 3 tydny(za dalsich 500mil.let), ale i to zde zivot a evoluce preziji. A toho soucasneho „nejvetsiho skudce“(a je jich uz 7 miliard) se priroda chytre zbavi…budte bez obav…

Další odpovědi
Drap

Tak to zatím nikdo netuší. Teoreticky by se dalo zvládnout velmi malé množství.

anonym

Jak? – ´momentálně´ je odpověď jednoduchá – stávající technika nic takového neumožňuje – tedy pokud myslíš Zemi (a ne jen nějaký stát). Nehledě na to, že není – kam.
Otázka by ale spíše měla znít – „Proč?“…
😉

Hamon

Ze které země?

marci1

Nedokáži si představit, že by to bylo možné. Nevím kam by to bylo možné, ani způsob jakým by to bylo možné. Jen mám obavy, že příroda se asi "zbaví"lidí. Prostě, že nad námi vyhraje.

Snoopy1500

Nečetl jsi náhodou Inferno od Dana Browna, že o tom tak přemýšlíš? :D Noo je pravda, že je nás moc. V roce 2024 by měl, ale začít program Mars One ve kterém se 6 lidí vypraví na Mars, aby tam postavili laboratoře a začali to tam zkoumat. No a možná že za pár let poté se opravdu všichni lidé budou moct evakuovat.
Můžeš si o tom přečíst tady:
http://www.mars-one.com/
Jestli to vážně vyjde tak to bude úžasný. :)

anonym

Snoopy1500, nečetl a ani číst takové bláboly nebudu. To je jak Daniken, taky co se mu hodí.

petra15

marci1
kdyz ode mne opisujes, tak to uved, ze souhlasis s......:)