Kryšpín

Jak elegantně odstěhovat netopýra ze zahrady, aby nebyl porušen zákon?

Soused má na zahradě ve vykotlaném stromě netopýra nechce zatěžovat Záchranou stanici a rovněž porušit zákon, ale je z něho nervozní též má obavu že další sousedka je aktivistka, tak aby ještě neměl problém s ochránci jako jsou na př. Děti země.

Nejlepší odpověď
zjentek

A zkoušeli jste spolu přijít na to, čemu vadí samotný netopýr, že se MUSÍ stěhovat? Zkusit probrat plusy jeho nájmu?

Další odpovědi
autacek

Zavolat Čínana, „vyřeší“. Hlavně nejíst!

Pepa25

Poradenství k netopýrům viz odkaz

Zdroj: http://www.nyc­talus.cz/cz/

Drap

Osobně bych byl rád, kdybych ho na zahradě měl. Netopýr zahradě hodně prospěje.

Rokio

Dochy: Otázka je v kategorii zvířata a ptactvo.

Dochy

A savci nejsou zvířata? 😉 Extra kategorii savci nebo divá zvěř jsem tu nenašel 😉

Rokio

Kryšpín: Netopýr není pták, ale savec.

Kryšpín

Čínský je savec, ale Český je pták

Dochy

a on někde píše že je?