zjentek

Jak efektivní může v běžné domácnosti být přitápění sklokeramickou deskou?

Nejlepší odpověď
Dochy

Energeticky asi tak efektivní jako vytápění jakýmkoli jiným přímotopem. Ale bacha, nejsem si jist zda sklokeramická deska zvládne dlouhodobě provoz bez nádobí. Třeba klasickým elektrickým plotýnkám to rozhodně dobře nedělá, vzduchem se nestačí chladit tak dobře jako hrncem na nich a ničí se.

Další odpovědi
nyjono

Pokud přidáš ventilátor, co se používá v létě, tak to znát bude.

dudu

Asi tak jako si přitápět chladičem ledničky, kterou udržuji v provozu otevřenými dvířky a navíc nová deska je o hodně dražší než klasický teplomet.