Georgo2010

Jak efektivněji najít práci formou přívydělku? Rozesílat emaily s životopisem nebo se ptát do každé potenciální firmy?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

mail s životopisem je asi zbytečnost, protože dost firem to pročte a pokud nemáte nějakou zajímavou praxi tak životopis hodí do koše

a ptát se je časově náročné a do dost firem Vás bez smluvené schůzky ani nepustí a schůzku si nesjednáte, protože bez zaímavé praxe v životopise by byla schůzka pro firmu zbytečná.

Další odpovědi
Deli

Nejefektivnější bývá poptat se po známých a oni zas svých známých…

Pokud hledáte přivýdělek, zkuste se mi ozvat na mail, já jeden takový mám, mohu také doporučit. Jde ale o dlouhodobou záležitost, nečekejte tisíce za týden.

terry

Jak píše Michal.
A také záleží na tom, jak vysoký přivýdělek máš na mysli a odkud jsi a jestli chceš na sobě dále pracovat atd.